تاریخچه کنوود

درباره کنوود

کنوود جایگاه قابل قبولی در بازار داره و در سطح جهانی به عنوان یکی از رهبران بازار در صنعت لوازم خانگی شناخته شده. البته به صورت محدود. کنوود راه حل های خلاقانه ای برای مشتریان در زمینه لوازم خانگی خانه و آشپزخانه ایجاد کرده. ، از آغاز کار بر تحویل محصولات با کیفیت بالا و با طراحی های خلاقانه تمرکز کرده که در آن جنبه های مهندسی و طراحی برجسته است از جمله ماشین لباسشویی، یخچال، فریزر و لوازم آشپزخانه منحصر به فرد نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار.

امروزه، ما در شرایط نوآوری و فن آوری محصولات را گسترش میدهیم زیرا هدف نهایی ما این است که مصرف کنندگان ما یک زندگی سالم با وسایل دوستدار محیط زیست داشته باشند.

 

چرا کنوود؟

کنوود بر پایه اصول هدایت کیفیت، خلاقیت و طراحی تاسیس شد. این اصول امروز در قلب شرکت و محصولات ما باقی می ماند. به همین دلیل است که در هر سه ثانیه درجهان یک دستگاه کنوود فروخته می شود.

 

پیشرفت دوره ای کنوود

۱۹۷۴: در این سال “کنث وود” یک شرکت ایجاد کرد، شرکت کنوود در گاراژی در جنوب لندن شروع به کار کرد. از آن زمان، تمام طراحی محصول و مرکز عملیات در انگلستان واقع شده. اولین محصول کنوود که ارائه شد محصولی به نام A100 بود، یک توستر با توانایی هوشمند بیرون انداختن نان تست.

۱۹۵۰: او یک “سرآشپز کنوود” اختراع کرد. این اختراع درواقع یک دستیار آشپز بود که با سیستمی غیرمعمول تجهیز شده بود: سه خروجی، که هرکدوم سرعت قدرتی متفاوتی داشتند، و قابلیت تهیه بی نهایت رسپی خوشمزه در زمان خیلی کم داشتند! کنوود خیلی زود توانست به یک متخصص تهیه غذا تبدیل شود.

۱۹۶۲: کنوود به هاوانت در نزدیکی پورتسموث انگلستان رفت، تا امکانات بیشتری برای تولید تجهیزات آشپزخانه داشته باشد، سرآشپز کنوود حالا به موفقیت های جهانی رسیده است.

۱۹۸۹: در یک کارخانه در چین سرمایه گذاری کرد (تریکوم).

۱۹۹۳: گروه کنوود با خریدن Waymaster  در سال بعد توسعه و گسترش پیدا کرد، Waymaster  یک کارخانه ایتالیایی محصولات تولید کننده بخار بود.

۱۹۹۷: الان شرکت بیش از ۸۰ توزیع کننده بین المللی داره. متاسفانه آقای کنث وود در سن ۸۱ سالگی درگذشت.

۲۰۰۱: کنوود جزئی از گروه دلونگی شد که در حال تقویت تولیدات، سرمایه گذاری برای محصولات جدید و حتی بیشتر سرمایه گذاری درتجارت بین الملل بود.

۲۰۰۹: کنوود ماشین سرآشپز را اختراع کرد. اولین ماشین آشپزی با یک المنت گرماساز القایی که داخل دستگاه کار شده بود، و همزمان کار مخلوط کردن و پخت رو انجام می داد.

۲۰۱۴: کنوود مفهوم Chef (سرآشپز) را با روشی جدید در ارتباط با مشتریان بکار می گیرد. که بیشتر با احساس آنها سروکار دارد ، این که یک دستگاه آشپزخانه چه کمکی می تواند بکند. همانطور که در اصول برند بیان شده، Kenwood می خواهد به عنوان رهبر بازار جهانی در آماده سازی غذا شناخته شود.

ماموریت ما این است که، محبوب ترین و تحسین شده ترین برند در تجهیزات آماده سازی غذا.

کنوود قبلا موقعیتی برای تحسین شدن توسط بسیاری را داشته؛ که منجر به راهیابی در سطح جهانی و هم در سطح منطقه ای و در بسیاری از دسته بندی های لوازم خانگی کوچک شده. در کنوود ما با افتخار، لوازم خانگی شیک و کارآمد و کارساز را از سال ۱۹۷۴ طراحی و تولید می کنیم.

به عنوان متخصص در امر آماده سازی غذا، تمرکز ما بر این است که لذت شما رو در آشپزی ارتقا بدیم، تا با راحتی بیشتر بهترین نتایج با کیفیت را بگیرید. از هر کدام از محصولات کنوود که استفاده کنید میتوانید مطمئن باشید همیشه غذایی عالی خواهید داشت.

 

الهام بخش باشید

در همه مواقع با اعتماد به نفس بهترین غذاها را تهیه کنید، متوجه میشوید تطبیق پذیری همه محصولات ما باعث میشود تا غذاهای بیشتری درست کنید. ایده های جدیدی پیدا خواهید کرد، غذاها و رسپی های  جدید را امتحان کنید تا هر وعده غذایی راو خاص نمایید.

به لطف طراحی بی انتها، محصول کنوود شما برای نسل ها زیبایی آشپزخانه شماست. ظاهر لوازم به اندازه کیفیت ساخت آنها بادوام هستند، و یک سرمایه گذاری دقیق به حساب می آید و سالهای درخشان راتضمین میکند .

 

ارزش ها

کیفیت » داوم

 ظاهر محصولات کنوود و کیفیت مواد به کار رفته در آن این اطمینان را ایجاد میکند که سالها از آن استفاده شود.

نوآوری: این را بدانید که، ۶۰ سال تمرکز اختصاص یافته به فناوری و مهارت های مورد نیاز برای آماده سازی مواد غذایی، هسته اصلی و بی همتای کنوود را ایجاد کرده.

 

طراحی » سادگی

محصولات کنوود طراحی ساده ای با شکلی کلاسیک دارند و از مد دنباله روی نمیکنند. این باعث ظاهری بدون تاریخ مصرف بشوند که دوام عالی محصولات را تقویت می کند.

 

کجا لوازم کنوود را تعمیر کنیم

گروه کنوود سرویس با بهره مندی از امکانات جدید در خدمات و تعمیرات لوازم خانگی در ایران توانسته محصولات گروه های مختلف شرکت کنوود را به بهترین شکل ممکن تحت پوشش تعمیرات قرار بدهد.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای کنوود سرویس محفوظ است